Офіційний дилер Mazda в Рівненській області

Стронг C

Компанія ПП «Стронг C» – офіційний дилер Mazda в Рівненській області. Компанія почала роботу в регіоні в 2000 році. У 2008 був відкритий новий концептуальний салон Mazda в місті Рівне. Сучасний просторий шоу-рум на 250 кв.м дозволяє розмістити весь модельний ряд Mazda без обмеження простору і світла.

Комфортна зона відпочинку, можливість доступу до інтернету Wi-Fi, смачна кава зроблять Ваше відвідування нашого центру задоволенням.

Компанія ПП «Стронг C» займається продажем автомобілів, сервісом, а також реалізацією запчастин і відповідає корпоративним стандартам Mazda. Станція технічного обслуговування в день обслуговує до 25 автомобілів Mazda. Станція технічного обслуговування Mazda оснащена найсучаснішим обладнанням.

Компанія ПП «Стронг C» готова запропонувати Вам кращі умови для придбання та обслуговування автомобілів Mazda і приємного проведення часу.

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • комплексний підхід до обслуговування автомобіля
  • cучасне технічне обладнання
  • кваліфікований інженерно-технічний персонал
  • дотримання стандартів якості Mazda Motor Corporation

СТО Mazda ПП «СТРОНГ-С»
СТО Mazda на вул. Київська, 101а є сучасним сервісним центром загальною площею 230 кв.м. на 5-ть робочих постів з постом авто мийки, який виконує повний перелік робіт з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Mazda.

Сервісний центр відкритий для Вас п'ять днів на тиждень: Вт-Пт з 9-00 до 18-00, Сб з 9-00 до 17-00.
Ви можете здійснити попередній запис на Сервісний центр за телефонами:
(0362) 64-20-91, (067) 360-30-15.
Або Електронною поштою servis@strong.rv.ua, вказати Ваше ім’я та контактний телефон для зв’язку.